Rekonstrukce

REKONSTRUKCE OBJEKTŮ

Potřebujete dát vašemu domu, bytu či kanceláři novou tvář? Rádi byste vylepšili či zmodernizovali vaší koupelnu či byt? 

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader, koupelen a kancelářských prostor na klíč. Poradíme při změně dispozice v bytě či domě, navrhneme nejlepší řešení prostor - koupelny, WC či kuchyně, které nevyhovují svou velikosti ani vašim představám o bydlení.

Naším zákazníkům zajišťujeme kompletní přestavbu bydlení a to od vybourání starého jádra, přes pokládku podlah, rekonstrukci koupelny, elektroinstalace až po instalatérské práce vody a plynu. Respektujeme každé přání našeho zákazníka a zajistíme proveditelnost přestavby i po technické stránce.

Provádíme rekonstrukci:

  • domů (kompletní interní i externí rekonstrukce)
  • bytů
  • bytových jader
  • koupelen
  • kancelářských prostor

Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

REKONSTRUKCE KOUPELEN

Provádíme kompletní rekonstrukci koupelen na klíč. Vybouráme původní, zvětšíme či zmenšíme prostory a zajistíme nové rozvody. Vyhovíme každé Vaší představě, Vaší fantazii meze neklademe!

Každou koupelnu řešíme individuálně s klientem dle jeho představ a požadavků i v průběhu rekonstrukce. Na přání zákazníka zajistíme i ty nejšpičkovější a nejluxusnější materiály dostupné na trhu.

Naše nadšení pro práci, poctivý přístup a smysl pro detail se odráží ve velmi spokojené a neustále se vracející klientele.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER

Nabízíme rekonstrukce bytů a bytových jader v panelových a cihlových domech na klíč. Velkou výhodou při celkové rekonstrukci bytu je to, že veškeré práce, Vám provede jedna firma a to od vybourání starého jádra, přes pokládku podlahrekonstrukci koupelny, elektroinstalace až po instalatérské práce vody a plynu. Respektujeme každé přání našeho zákazníka a zajišťujeme proveditelnost přestavby i po technické stránce.

Rádi přijedeme k Vám domů a poradíme Vám jak s vhodným dispozičním řešením, tak s výběrem a kombinací materiálů a vhodných doplňků. Pro Vaše pohodlí zajistíme stavební dokumentaci, samotnou realizaci až po závěrečnou kolaudaci. Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje vybourání a odvoz starého jádra, výstavbu nového jádra, rozvody všeho druhu, obklady, dlažby i dovoz a instalaci zařizovacích předmětů.

Veškeré vybavení si samozřejmě můžete zvolit dle vlastního výběru-vše objednáme a přivezeme-o nic se nemusíte starat!
Délka přestavby se dle složitosti zakázky pohybuje od 9-ti pracovních dní do 20-ti pracovních dní.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Kontaktuje nás

KP interiéry - stavby s.r.o.

735 43 Albrechtice, ul. Přehradní 194

email:   stavby@kpinteriery.eu

    Tel:   605 827 332, 732 214 225

             596 428 313, 739 561 528    

 www.facebook.com/kpinteriery