Parkety a mozaiky

Parkety a mozaiky

Poslední dobou se čím dál více klientů vrací ke kvalitním masivním parketám z dubu či buku. Tyto podlahy Vám poskytnou nejen pohodlí a jednoduchou údržbu, ale především záruku dlouhodobého užití.

Dřevěné masivní podlahy jsou tradičním typem podlah s dlouholetou historií a jsou velmi oblíbené pro svůj přirozený přírodní vzhled a nestárnoucí hodnotu. Působí příznivě na duši člověka a přináší pocit klidu a bezpečí. Volba dřevěné podlahy je nejen otázkou vkusu, ale především osobní záležitostí a důkazem kladného vztahu člověka k přírodě. I dnes, kdy se setkáváme s nejrůznějšími materiály, se dřevěné podlahy těší velké oblibě. Vzhled dřevěných podlah je nadčasový, vyzařuje z nich teplo a přispívají k útulnosti obytného prostoru.

U masivní dřevěné podlahy – průmyslové mozaiky je možnost zvolit různé způsoby pokládky na přání zákazníka. Např. v pruzích, do šachovnice či na po jednotlivých lamelkách. Samotná montáž průmyslové mozaiky se provádí celoplošným lepením k podkladu, následně se podlaha brousí, tmelí a nanáší se povrchová úprava lakem nebo voskovým olejem. Díky moderním povrchovým úpravám není péče o podlahu nijak náročná.

mozaikové podlahy

Dubové parkety a mozaiky s olejovou povrchovou úpravou.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Zámecké parkety


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Kontaktuje nás

KP interiéry - stavby s.r.o.

735 43 Albrechtice, ul. Přehradní 194

email:   stavby@kpinteriery.eu

    Tel:   605 827 332, 732 214 225

             596 428 313, 739 561 528    

 www.facebook.com/kpinteriery