O nás

O nás

Jsme stabilní rodinnou stavební firmou s 25-ti letou tradici a řadou velmi spokojených zákazníků. Naše služby jsou na vysoké úrovni a pro zákazníka jsme schopni zajistit kompletní výstavbu domu či interiéru.

Naše firma začala působit v Moravskoslezském kraji již v roce 1993. Zprvu jsme se dostali do povědomí klientů dovozem a montážemi žaluzií z Polska, v roce 1994 jsme však již rozšířili činnost o malování a aplikaci nástřikových hmot. Následně v roce 1996 - 1997 jsme na základě předchozích úspěchů rozjeli obchodní a zprostředkovatelskou činnost a rozšířili naše podnikání o stavební montáže suchých staveb a montáže podlahových krytin a podlah. V roce 1999 jsme začali provádět rekonstrukce bytových jader a v roce 2000 se naše firma začala zabývat kompletní projektovou dokumentací s rekonstrukcí a výstavbou.

V současné době klientům zajišťujeme kompletní výstavbu rodinných domů a bytů či rekonstrukce interéru a exteriéru na přání klienta. Předností firmy je stálý pracovní kolektiv školený na vysoké úrovni. Pomůžeme Vám vyřešit jakýkoliv stavební problém od projektu až k realizacia to vždy k Vaší maximální spokojenosti.

Pro realizaci zateplení domů - Zelená úspora jsme zavedení v seznamu SFŽP jako SOD.

PROVÁDÍME

Výstavbu domů na klíč

Rekonstrukce koupelen

Hrubé stavby

Zateplovací systémy fasád

Přístavby ke stávajícím objektům

Rekonstrukce a přestavby interiérů na klíč

Rekonstrukce bytových jader

Sádrokartony

Renovace parket

Montáž a povrchové úpravy podlah

Lité anhydritové podlahy

Terénní úpravy - zámkové dlažby, kamínkové koberce Top Stone

Terasy

Výkopové práce

Dřevěné konstrukce - pergoly, altány

 

Kontaktuje nás

KP interiéry - stavby s.r.o.

735 43 Albrechtice, ul. Přehradní 194

email:   stavby@kpinteriery.eu

    Tel:   605 827 332, 732 214 225

             596 428 313, 739 561 528    

 www.facebook.com/kpinteriery